BTL terapie Výkonovým laserom

 

Revolúcia v laserovej terapii


Biostimulačné a liečebné účinky laserovej terapie sú známe už od roku 1960. Výraz "biostimulačný" znamená schopnosť "bio-stimulovať" rast tkaniva a opravovať ju na bunkovej úrovni. Laserové svetlo možno vďaka jeho monochromatickému a súvislé charakteru presne nastaviť a definovať tak vopred jeho správanie. Vlnovej dĺžky 810/980nm a 1064nm sú špecifické vysokým výkonom, ktorým pôsobí na biologické chromofory. To umožňuje maximálnu terapeutický účinok bez ožarovania okolitej oblasti. Maximálny výkon 12W umožňuje výnimočne hlboký prienik laserového svetla. Optimálny pomer absorpcie a prienikové hĺbky zaručuje účinnú stimuláciu tkanív a receptorov bolesti až do hĺbky 12 cm. Terapia Výkonovým laserom predstavuje veľmi jednoduchú a efektívnu liečbu bez vedľajších účinkov, ktoré môže byť zacielená na ľubovoľné bolestivé miesto tela.

 

Hlavné výhody BTL Výkonového laseru


  • Hlboký prienik do tkaniva s výkonom až 12W v trvalom režime
  • Max. výkon až 50 krát vyššia než u terapie studeným laserom
  • Optimálny terapeutický účinok pomocou vlnových dĺžok 810/980nm či 1064nm
  • Pulzný mód pre okamžitú elimináciu bolesti
  • Účinná a výkonná terapia pre širokú škálu klinických indikáciách
Výkonový laser s vlnovou dĺžkou 1000 nm predstavuje súvislé, monochromatické laserové svetlo, ktoré s vysokou účinnosťou podporuje hojenie a regeneráciu väčšiny biologických tkanív.
Výstupný výkon je približne 30 až 50 krát vyššie ako u bežnej terapie studeným laserom, hĺbka prieniku je takmer neobmedzená. BTL terapie výkonovým laserom tak umožňuje stimulovať a liečiť akékoľvek bolestivé miesto na tele.
Použitím lasera s vlnovými dĺžkami okolo hranice 1000N pôsobí fotomechanická vlna v podkožnom tkanive. Táto stimulácia zabraňuje bolestivým pocitom, čím pacientovi prináša okamžitú úľavu od bolesti.

 

VYŽÁDEJTE SI CENOVOU NABÍDKU

 

späť

Terapia BTL-6000 Výkonovým laserom